Technikum Informatyczne im. Macieja Płażyńskiego w Pucku

Dzień włoski

Praktyki na Sycylii naszych uczniów z klas 3TI i 4TI już się skończyły, ale projekt nadal trwa.

Teraz jest czas na podsumowania, ewaluacje i promocję działań, które realizowali uczniowie Technikum w ramach praktyk zagranicznych. W naszej szkole w miniony piątek odbył się „Dzień Włoski”, podczas którego chcieliśmy pochwalić się naszym projektem społeczności szkolnej i lokalnej. Uczniowie przygotowali prezentacje, zdjęcia i film ze swojego wyjazdu, opowiadali o tym jak wyglądały praktyki, o pięknej włoskiej wyspie oraz o włoskiej kulturze, historii i języku. Nie zabrakło przepysznych dań kuchni włoskiej przygotowywanych dla odwiedzających przez uczniów i nauczycieli.

Odwiedzili nas uczniowie wszystkich klas Technikum Informatycznego, Liceum Akademickiego im. Macieja Płażyńskiego w Pucku, a także Szkoły Podstawowej Małe Morze im. ks. Jana Kaczkowskiego w Pucku i przechodnie, zaciekawieni odbywającym się wydarzeniem. Wszystkiemu towarzyszyła włoska muzyka, gry integracyjne w stylu włoskim i upamiętnienie włoskiej przygody w Fotobudka 360 https://www.facebook.com/profile.php?id=100095117706930

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego dnia.